live

Суд заарештував майно заводу "Кузня на Рибальському" у справі проти Порошенка, - Портнов

Андрій Портнов Фото з відкритих джерел

Адвокат зазначив, що завод є ключовим об'єктом, через який експрезидент відмивав свої злочинні доходи

Окружний адміністративний суд Києва заарештував майно заводу "Кузня на Рибальському" у справі проти п'ятого президента України Петра Порошенка. Про рішення суду повідомив юрист Андрій Портнов в невеликому відеозверненні на своєму каналі в YouTube.

"Поки генеральний прокурор і ДБР розганяються з кримінальними справами щодо попереднього політичного режиму стосовно Порошенка, наша команда без усяких можливостей процесуальних, не маючи ніяких правоохоронних механізмів, перебуваючи фактично в опозиції до правоохоронних органів сьогодні за нашим позовом в адміністративному суді змогла заморозити найбільший актив Петра Порошенка - завод "Кузня на Рибальському", - зазначив адвокат.

Рішення суду ухвалене за позовом громадянки Ісаєвської, яка має намір оскаржити бездіяльність Національного агентства по запобіганню корупції в розслідуванні інформації про корупцію Порошенка.

"Нагадаю, "Кузня на Рибальському" - це ключовий об'єкт, через який Порошенко відмивав свої злочинні доходи, будучи одночасно і президентом, і одночасно контролюючи уряд, Мінфін, парламентську коаліцію, коли в закон про бюджет вносилися зміни для того, щоб фінансувати власний завод , а потім купував на цьому заводі власну продукцію втридорога і в гостру фазу війни постачав її в армію", - додав Портнов.

Нагадаємо, раніше Портнов заявив, що влада погодилася послабити переслідування Порошенка в обмін на голоси за закони для МВФ.

Loading...