Суд визначив основних присяжних у справі Шеремета

Павло Шеремет

Фото з відкритих джерел

Вирок у суді ухвалюватиметься простою більшістю

У справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета визначили основний склад присяжних. Про це повідомляє юридична фірма "Сенс Консалтинг", яка залучена до захисту одного із підозрюваних Андрія Антоненка.

"У засіданні 04.09.2020 суддя відвела 2 присяжних з 7, решта 5 присяжних 09.09.2020 жеребкуванням поділилися на 3 основних та 2 запасних. За авторозподілом від 9 вересня визначено троє основних присяжних: Григорій Валерійович Фірсов; Наталя Олександрівна Глоба; Юрій Іванович Михайленко. І двоє запасних - Юрій Олександрович Федоренко і Людмила Михайлівна Яковенко", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, справу по суті розглядатиме суд присяжних у складі двох професійних суддів – Оксани Голуб і Марини Антонюк – і трьох присяжних: Григорія Фірсова, Наталі Глоби і Юрія Михайленка.

У "Сенс консалтинг" пояснили, що вирок ухвалюватиметься простою більшістю.

Водночас двоє запасних присяжних мають бути присутніми під час усіх засідань, але участі в голосуванні не братимуть.

Новини за темою: Стерненко підтвердив, що фігурує у справі про вбивство Шеремета

Нагадаємо, нещодавно Шевченківський суд Києва призначив на 4 вересня перше засідання, на якому почнуть розглядати обвинувальний акт щодо фігурантів справи Шеремета - Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. Також тоді стало відомо, що розглядатиме справу суд присяжних.

Перед цим Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) погодився за першої можливості розглянути скаргу фігурантки справи про вбивство журналіста Павла Шеремета - Юлії Кузьменко.

Згодом підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко вручили обвинувальні акти, захист підозрюваної Яни Дугарь відмовився.

Loading...