live

"Суд" Криму арештував затриманих ФСБ українських рибалок, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Затриманих арештували на 10 діб

У Криму так званий "міський суд" Керчі відправив під арешт на 10 діб українських рибалок, яких у Азовському морі затримали російські прикордонники . Про це повідомляє ТАСС.
 
"Затриманих визнано винними у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 19.3 КоАП РФ ("Непокора законному розпорядженню або вимозі співробітника органів федеральної служби безпеки в зв'язку з виконанням ним службових обов'язків, а також перешкоджання виконанню ним службових обов'язків"). Їм призначено адміністративний арешт на 10 діб", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, у прикордонному управлінні ФСБ Росії наголосили, що за фактом незаконного видобутку водних біологічних ресурсів Прикордонним управлінням стосовно затриманих порушено справу про адміністративне правопорушення за частиною 2 статті 8.17 КоАП РФ ("Порушення правил видобутку (вилову) водних біологічних ресурсів").
 
Нагадаємо, напередодні російські прикордонники в Азовському морі (біля берегів Кримського півострова) затримали судно з чотирьома громадянами України. За даними пресслужби ФСБ Росії, затриманні українці займалися незаконним виловом риби.
 
Після чого народний депутат Павло Мельник оприлюднив імена українських рибалок. За його словами, всі затримані виявилися мешканцями однієї області.
Loading...