Сценариста та ведучого "Телебачення Торонто" побили через жарт

Єгор Шатайло Фото з відкритих джерел

Його колеги говорять про причетність організації "Традиція і порядок"

На сценариста та співведучого популярного українського гумористичного шоу "Телебачення Торонто" Єгора Шатайла напали у Києві через жарт щодо традиційної сім'ї. Про це йдеться у повідомленні на сторінці шоу.

"На нашого сценариста та співведучого Єгора Шатайла напали кілька десятків людей, повалили його на землю та залили обличчя газом. І все через жарти!" - написали представники шоу.

Там зазначили, що це сталося 14 вересня перед виступом Єгора Шатайла на стендап-концерті в Києві.

Як повідомили у "Телебаченні Торонто", напередодні Шатайло написав пост у Facebook з анонсом свого стендапу "про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти, і вкладати бабки в інновації". Після цього у коментарях під анонсом артист посперечався з активістами праворадикальних організацій, зокрема, організації "Традиція та порядок".

Новини за темою: У Харкові побили оператора і закидали камінням журналістів, які робили сюжет про вбивство дитини і суїцид матері

"Кілька десятків молодиків прийшли на анонсований стендап-концерт. Але грошей на квитки, на жаль, не мали. Тому влаштували бліцспілкування з Єгором. Традиційно напали на нього, розпилили газ в обличчя, змусили вибачитись перед народом України, повикрикували щось проти ЛГБТ і впорядковано втекли. А потім мужньо повернулися до Єгора у коментарі під постом, щоб позловтішатися", - заявили у шоу.

Там додали, що з Єгором Шатайлом все нормально. Він після нападу навіть виступив на концерті.

Разом із тим, в організації "Традиція і порядок" виданню "ВВС News Україна" заперечили причетність до нападу.

"Наші члени не мають стосунку до цього нападу. Про напад дізнались зі сторінки видання. У нас вбили керівника у Кривому Розі вчора. Весь день зайняті цим", - розповів керівник організації Богдан Ходаковський.

Новини за темою: Журналістка Алла Жизневська написала заяву у поліцію через напад на знімальну групу ZIKу

Організація "Традиція та порядок" кілька років займається захистом традиційних цінностей. Вони намагаються не допустити проведення прайдів та заходів на підтримку прав ЛГБТ-спільнот.

15 вересня у низці міст країни вона якраз планувала акції "Збережемо українську сім'ю".

Новини за темою: В Одесі на марші ЛГБТ сталась сутичка. Відео

Раніше повідомлялося, що у Києві на Подолі відбувся конфлікт між компанією чоловіків та журналістом, під час якого один з них, поліцейський, вдарив представника ЗМІ

Loading...