Новини » Події Читать эту новость на русском

Стрілянина у Броварах: Депутати міськради терміново скликають позачергову сесію

Затримання фігурантів по стрілянині в Броварах Антон Геращенко.

Депутатка Вікторія Коваленко каже, що місцева громада давно уже била у всі дзвони

Депутати міської ради Броварів терміново збирають позачергову сесію через стрілянину, яка зранку сталася у місті.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила депутатка міської ради Броварів Вікторія Коваленко.

"Наразі наша влада не надає ніяку інформацію, тому броварські міські депутати збирають на сьогодні позачергову сесію і вимагають від нашої влади, від нашого мера, щоб нам надав якусь інформацію. Тому що це для Броварів, дійсно, дуже кричуще питання", – повідомила депутатка міської ради Броварів.

Жінка наголосила, що поруч із місцем, де сталася стрілянина, розміщений дитсадок. Вікторія Коваленко зауважила, що, якби заклад сьогодні працював і там були б діти, могло б статися непоправне.

Новини за темою: Перестрілка в Броварах: Київська ОДА відшкодує збитки жителям

"Громада била у всі дзвони – громада нашого міста, бо вже, мабуть, як тиждень, як на зупинці збиралася певна кількість людей, які були підозрілими. Навіть зверталися до поліції, але чому не вирішила влада, це вже будемо питати нашої влади", – зазначила депутатка.

Жінка повідомила, що місцеві обранці неодноразово порушували питання щодо необхідності контролю за перевезеннями, проте міська влада не звертала уваги на цю проблему. Тому й виникла сьогоднішня ситуація, каже Вікторія Коваленко.

Новини за темою: Перестрілка у Броварах: Учасникам додатково інкримінують замах на вбивство кількох осіб

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, у Броварах Київської області сталася стрілянина, внаслідок якої було затримано 10 осіб. За попередньою версією, відбувся конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками. Своєю чергою, очільник МВС Арсен Аваков заявив, що перестрілка в Броварах є відлунням корупції визначення квот перевізників у місті.

У Київській області ввели спецоперацію щодо розшуку п'ятьох автівок, в яких можуть перебувати учасники перестрілки в Броварах.

Через ранкову стрілянину між перевізниками у Броварах президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Додамо, міський голова Броварів озвучив причину перестрілки в місті. Він вважає, що причиною перестрілки в Броварах є те, що обласна адміністрація створила та затвердила маршрут, який дублює той, що вже існує, а це могло створити конфлікт між перевізниками.

Loading...