Стрілянина під Києвом: До злочину причетні 22 особи, серед них - громадяни РФ

Учасники стрілянини у місті Українка Фото з відкритих джерел

Конфлікт відбувся між 15 місцевими та 7 приїжджими з Києва

До стрілянини у місті Українка Київської області причетні 15 місцевих жителів та 7 приїжджих осіб зі столиці, у тому числі - громадяни Російської Федерації. Про це повідомляє пресслужба поліції. 

Так, напередодні у кафе Українки приїхала група осіб та влаштувала конфлікт. Згодом сутичка переросла у стрілянину з травматичної зброї. У відповідь на це місцеві застосували мисливську зброю.

"Всього пролунало до 10 вистрілів. Однак учасники конфлікту і персонал кафе зробили все можливе, щоби приховати цей злочин: змінили обстановку, позбирали гільзи та знищили сліди. Для отримання відео з камер спостереження поліцейські провели невідкладний обшук і вилучили сервер", - зазначили у пресцентрі поліції. 

Так, під час аналізу відеозаписів та опитування свідків було встановлено, що до стрілянини причетні 15 місцевих жителів та 7 приїжджих зі столиці. Повідомляється, що серед них були також громадяни Росії. 

За останніми даними, правоохоронці вже провели 10 обшуків за встановленими адресами учасників інциденту. Наразі тривають розслідування у двох кримінальних провадженнях за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ст. 396 (приховування злочину) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, стрілянина в одному із кафе Українки трапилася 2 вересня. У результаті цього постраждали щонайменше троє осіб, вони звернулися за допомогою до медиків. 

Loading...