Стерненко отримав від СБУ обвинувальний акт у справі щодо вбивства

Сергій Стерненко разом з адвокатом забрали обвинувальний акт в СБУ Telegram/Сергій Стерненко

Справу повинні відправити у Приморський райсуд Одеси, однак активіст вимагатиме змінити підсудність на один зі столичних судів

У четвер, 13 серпня, активіст Сергій Стерненко отримав в СБУ обвинувальний акт у справі щодо вбивства Івана Кузнєцова у травні 2018 року. Про це Стерненко повідомив у Telegram.

​"Приходили з адвокатом Ореховським забирати мій обвинувальний акт по сфабрикованій справі. По тій самій справі, в якій мене звинувачують у тому, що я захистив своє життя. На відміну від всіляких суддів вовків як не ховаюсь, не боюсь, прийшов сам і буду процесуально битись. Під СБУ для нас нагнали 2 автозаки, автобус поліції, пріус патрульних та ще купу людей в цивільному", – зазначив активіст.

Також Стерненко повідомив, що далі справу повинні відправити у Приморський райсуд Одеси для розгляду по суті. Однак, активіст має намір звернутися до Верховного суду з вимогою змінити підсудність на один з судів Києва.

Новини за темою: Стороннє втручання і відвід судді: У Києві розглядають клопотання про продовження запобіжного заходу Стерненку

Нагадаємо, минулого тижня Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід активісту Сергію Стерненку з цілодобового на нічний домашній арешт. 

Loading...