live

Стан чоловіка, який вчинив самопідпал під ОП, важкий, він перебуває у реанімації

Телеканал ZIK

Потерпілому проведуть операції із пересадки шкіри

Стан чоловіка, який вчинив спробу самопідпалу під Офісом президента України, важкий, наразі він перебуває в реанімації. Попереду в нього операції з пересадки шкіри.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK повідомив кореспондент Владислав Кондратенко.

Кореспондент повідомив, що понад дві години тому до столичного опікового центру № 2 привезли чоловіка, який вчинив спробу самопідпалу під Офісом президента України. Його опіки є важкими, попри те, що прессекретар президента Юлія Мендель стверджувала протилежне – що опіки легкі, зазначив Владислав Кондратенко.

Медики повідомили, що потерпілому – чоловікові на ім’я Олександр – уже надали першу медичну допомогу, зробили перев’язки. Пацієнт наразі перебуває в реанімації. Там від буде від 8 до 10 днів, а загалом у лікарні – щонайменше два тижні. Попереду у нього операції із пересадки шкіри.

"Важкий стан після опіку... Поки що тільки перев’язка і набір аналізів", – повідомив лікар опікового центру Андрій Жирнов та додав, що також плануються операції з пересадки шкіри.

"До чоловіка також прибули криміналісти і представники Офісу президента. Криміналісти довго зібрали інформацію, спілкувалися з жінкою-лікарем, яка приймала Олександра... Вони винесли звідси у пакетах деякі речові докази", – зазначив Владислав Кондратенко.

Новини за темою: Мендель прокоментувала самопідпал під ОПУ і закликала громадян не привертати увагу до проблем таким чином

Нагадаємо, 26 лютого під час протесту медиків під будівлею Офісу президента України чоловік намагався вчинити самоспалення.

Як повідомляли, правоохоронці почали розслідування через спробу самопідпалу чоловіка на Банковій під час акції протесту біля Офісу президента.

Loading...