Стало відомо нові подробиці про стан здоров’я чоловіка, який підпалив себе біля ОП

Телеканал ZIK

Стан чоловіка, який намагався підпалити себе під ОПУ, стабільно важкий, він перебуватиме у реанімації до 2 місяців

Олександр Бурлаков нині перебуває у реанімації. Стан Олександра стабільно важкий, йому може знадобитися більше десяти операційних втручань. Перебуватиме чоловік у реанімаційному відділенні 1,5-2 місяці.   

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK розповіла журналістка ZIKу Алла Жизневська.

"Олександр Бурлаков нині перебуває у Київській міській клінічній лікарні №2. Чоловік знаходиться у реанімації. Лікарі характеризують його стан як важкий. Хірург, який опікувався потерпілим, повідомив, що ніч минула спокійно, стан Олександра стабільно важкий. Щодо прогнозів на сьогодні, лікар повідомив, що можливе перше операційне втручання", – повідомила Алла Жизневська.

За словами лікарів, чоловікову може знадобитися більше десяти операційних втручань. Перебуватиме чоловік у реанімаційному відділенні 1,5-2 місяці.   

"Лікар повідомив, що операції проводитимуть чоловікові державним коштом. Але на реабілітацію, можливо, кошти знадобляться. Вчора сюди прибули криміналісти, вони виносили якісь речові докази, лікар підтвердив, що були тут і представники Офісу президента", – повідомила журналістка ZIKу Алла Жизневська.

Нагадаємо, вчора, 26 лютого під час протесту медиків під будівлею ОПУ чоловік намагався вчинити самоспалення.

Чоловік пояснив журналістам, що підпалив себе для того, аби привернути до себе увагу і добитися справедливості у земельному питанні.

В Офісі президента прокоментували намагання чоловіка підпалити себе і пообіцяли розібратися у його проблемах.

Також відомо, що правоохоронці почали розслідування через спробу самопідпалу чоловіка на Банковій під час акції протесту біля Офісу президента.

 

Loading...