live

Стало відоме ім'я українського військового, який загинув 6 березня на Донбасі

Військовослужбовець загинув, внаслідок підриву БМП

Військовий ООС Дмитро Фірсов, який загинув 6 березня Facebook-сторінка 93-ої бригади Холодний Яр

У п'ятницю, 6 березня, внаслідок підриву бойової машини піхоти загинув командир взводу механізованого батальйону 93 бригади Холодний Яр лейтенант Дмитро Борисович Фірсов. Відповідна інформація розміщена на сторінці бригади у Facebook. 

"З великою скорботою і болем в серці ми повідомляємо, що сьогодні 93 бригада Холодний Яр вп'яте за цю ротацію втрачає бійця! Під час виконання бойового завдання віддав своє життя командир взводу механізованого батальйону лейтенант Дмитро Борисович Фірсов із позивним "Фірс". Він загинув від мінно-вибухової травми, не сумісної з життям. 5 січня йому виповнилося 40 років", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що до початку конфлікту на сході України, "Фірс" разом із сім'єю жив у Донецьку. Після ескалації став добровольцем у батальйоні "Донбас", а за кілька місяців перейшов у 93 бригаду. Також він брав участь у міжнародних навчаннях – ORBITAL і Combined Resolve.

"Це була безшабашна людина, у хорошому сенсі цього слова. Він був сміливий, безстрашний. Чудово володів мистецтвом війни. Під час боїв у Невельскому на Донеччині він уже підривався у БМП на протитанковій міні. Але тоді був лише контужений. Це було влітку 2015 року. Потім, восени, на тому ж напрямку під час розвідувального виходу він знову підірвався – тоді ушкодив ногу і око. Тоді один боєць загинув – мій командир взводу – Андрій Фігурний із позивним "Лем". А "Фірс" отримав поранення. Потім ми більше року воювали у Кримському біля Бахмутської траси. Також Дмитро тримав оборону в районі Новотроїцького, Новоселівки Другої, і знову на Бахмутській трасі, де і загинув", - згадує побратим В'ячеслав із позивним "Слон".

Як зазначається, церемонія прощання із загиблим та ритуал поховання  відбудеться, у понеділок, 9 березня, у Вінниці, де нині живе його сім'я. У загиблого залишилася дружина Тамара і син Георгій.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 6 березня, незаконні збройні формування 5 разів порушили режим припинення вогню, у результаті чого загинув український військовий, а ще четверо отримали поранення. 

Loading...