Спроба самоспалення активістки у Львові: Жертв вдалося уникнути

Олена Живко. Фото: dobrovoltsi.org.ua

Останньою краплею для Олени Живко стало затримання її двоюрідного брата

Брату львівської активістки Олени Живко, яка погрожувала самоспаленням, обрали запобіжний захід – чоловіка відправили під домашній арешт.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Валерія Бабич.

Як зазначила кореспондентка, учора активістка Олена Живко заявила, що вчинить самоспалення, оскільки їй погрожують, на неї та її родину чинять тиск, її намагалися отруїти, а її родичам приходять повістки від правоохоронних органів. Останньою краплею для жінки стало затримання її двоюрідного брата, який віз важкохворого батька на термінову операцію до Києва.

"Сьогодні у Галицькому суді Львова обирали запобіжний захід, але Олена не здавалася. Вона прийшла спочатку до відділу поліції, а потім і до суду, вимагала поговорити зі слідчим, з представниками поліції. Якщо ті не налаштували б з нею певний діалог, вона могла б себе підпалити. Така спроба у неї була, але правоохоронці встигли вчасно зреагувати і, на щастя, жертв вдалося уникнути", – зазначила Валерія Бабич.

Новини за темою: У Празі на Вацлавській площі чоловік зробив спробу самоспалення

Брату активістки обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

"Сама Олена каже, що адвокати будуть ще це рішення оскаржувати", – додала Валерія Бабич.

Як повідомляли, 6 серпня у Львові активістка Олена Живко погрожувала самоспаленням через тиск на неї і її родину.

Нагадаємо, у лютому на вулиці Банковій у Києві під будівлею Офісу президента, де протестували медики, чоловік намагався вчинити самоспалення.

Loading...