Справи Майдану: Ще одному правоохоронцю повідомили про підозру

Сергій Пономарьов / The New York Times

Дії правоохоронця кваліфікували за трьома статтями кримінального кодексу

У середу, 25 березня, Офіс Генерального прокурора спільно з ДБР оголосив про підозру у протидії протестним акціям 30 листопада 2013 року ексзаступнику начальника управління громадської безпеки ГУМВС України у Києві. Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Як зазначається, правоохоронця запідозрили у незаконному перешкоджанні проведенню зборів на Майдані задля виконання злочинного наказу. Зокрема, протидія протестним акціям була вчинена групою осіб за попередньою змовою. 

У зв'язку з цим дії підозрюваного було кваліфіковано за частиною 2 статті 28, частиною 4 статті 41, та за статтею 340 Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про обрання чоловіку запобіжного заходу.

"Досудове розслідування у провадженні за фактами незаконного перешкоджання проведенню мітингів та зборів упродовж листопада 2013 року – лютого 2014 року на Майдані Незалежності, перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів, застосування ними фізичної сили та спеціальних засобів до громадян, організації умисних вбивств протестувальників та іншої злочинної протидії мирним акціям, триває", - наголосили у пресцентрі ОГП. 

Нагадаємо, минулого тижня слідчі Державного бюро розслідувань, за погодженням з Офісом Генерального прокурора, повідомили про підозру ексзаступнику начальника головного управління МВС України в місті Києві.

Loading...