live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Справи Майдану: ДБР завершило розслідування щодо двох екссуддів

Їх підозрюють у вчиненні протиправних дій щодо 17 людей

фото - з відкритих джерел

Слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування відносно двох колишніх суддів Соснівського районного суду міста Черкаси, які зараз займаються адвокатською діяльністю. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Згідно з повідомленням, слідством встановило, що колишні судді - нині адвокати, 25-26 січня 2014 року вчинили протиправні дії щодо 17 осіб, яким незаконно обмежено особисту свободу, здебільшого шляхом поміщення під варту.

Як зазначається, рішення приймались без достатніх та належних доказів про вчинення ними масових заворушень задля перешкоджання організації та проведенню подальших мирних зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в місті Черкасах та інших регіонах.

Наразі колишні судді підозрюються у:

  • постановленні суддею завідомо неправосудних ухвал, вчиненому в особистих інтересах (ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України);
  • завідомо незаконних арештах, які спричинили тяжкі наслідки, вчинених в особистих інтересах за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 371 Кримінального кодексу України);
  • незаконному перешкоджанні організації та проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, вчиненому службовою особою за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ст. 340 Кримінального кодексу України).

Новини за темою: Колишньому старшому прокурору Києва повідомили про підозру у справі Майдану

Нагадаємо, нещодавно прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру двом колишнім працівникам "Беркуту" через створення штучних доказів обвинувачення щодо мітингувальників, які перебували на Майдані.

Loading...