Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Шеремета: Яні Дугарь призначили почеркознавчу та психіатричну експертизу

Яна Дугарь Фото з відкритих джерел

Проте захист не отримав постанови, у якій має значитись мотивація такої експертизи

Одній із підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета Яні Дугарь призначили почеркознавчу та психіатричну експертизу. Про це у своєму Facebook повідомив адвокат підозрюваної Віталій Коломиєць.

При цьому, за його словами, слідчі не надали постанов про призначення цих експертиз.

"Отже, ні постанови про призначення психіатричної, ні почеркознавчої експертиз нам не надали. Ми, як сторона захисту, не можемо прийняти рішення про свою участь чи не участь в цих процесуальних діях", - написав він та додав:

"Надані постанови про відібрання зразків почерку не можуть бути задоволені навіть через їх невідповідність базовій статті КПК, на яку ж сам слідчий посилається".

Окрім цього, без постанови незрозуміла мотивація проведення почеркознавчої експертизи.

"Оскільки контактів між Дугарь і Антоненко ні в месенджерах, ні в соціальних мережах, ні телефону чи електронної пошти не виявлено, ми надіємося, що слідство не перевіряє версію зв'язку Антоненка та Дугарь через Укрпошту щодо надсилання звітів за результатами "розвідки" місця розташування одної з 220 камер. І почеркознавча експертиза їм треба для чогось іншого в межах предмету доказування", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що підозрювана у вбивстві журналіста Павла Шеремета військовий медик Яна Дугарь пройшла експертизу на поліграфі, який підтвердив її непричетність до злочину.Loading...