Справа Шеремета: Усім обвинуваченим продовжили запобіжні заходи до грудня

Фігуранти справи Шеремета - Кузьменко, Антоненко, Дугарь Фото з відкритих джерел

Прокурор просив продовжити усім обвинуваченим їхні запобіжні заходи

Шевченківський районний суд міста Києва продовжив запобіжні заходи усім трьом підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Про це повідомляє "Українська правда".

Зазначається, що Андрій Антоненко залишився під вартою до 19 грудня, Юлію Кузьменко залишили під домашнім арештом та знову одягнули електронний браслет, а Яні Дугарь залишили заставу.

Прокурор просив продовжити усім обвинуваченим їхні запобіжні заходи.

На Юлію Кузьменко, яка перебуває під домашнім арештом, просили додатково вдягнути електронний браслет. Прокурор сказав, що Кузьменко без дозволу їздила до Мін’юсту, де розглядали скаргу її адвоката на експертів, і взяла участь у протесті. Також він вважає, що дії Кузьменко можна розцінювати як тиск на експертів.

Водночас адвокат обвинуваченої заявив, що отримував у правоохоронців дозвіл на виїзд жінки з дому, а також у день виїзду попереджав, де знаходиться підзахисна. Захист Кузьменко просив призначити їй нічний домашній арешт замість цілодобового, апелюючи, зокрема, до того, що їй потрібно працювати в лікарні.

Низка нардепів, активістів, ветеранів і волонтерів заявили суду, що готові взяти на поруки Андрія Антоненка. Медсестра Яна Дугарь просила не продовжувати їй зобов’язання, стверджуючи, що з моменту оголошення підозри минув майже рік, а нових ризиків за цей час прокуратура не навела.

Новини за темою: Правоохоронці мають допитати Гранта у справі про вбивство Шеремета

Раніше повідомлялося, що суд у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета відмовив у допитах перших посадовців держави, про які просив захист обвинувачених.Loading...