Справа Шеремета: У фігурантів Кузьменко та Антоненка з’явилися проблеми зі здоров’ям

Юлія Кузьменко і Андрій Антоненко Фото з відкритих джерел

У Кузьменко з'явилися проблеми із тиском, а в Антоненка виникли болі в нозі

Підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко перебувають у СІЗО вже понад 200 днів, обох фігурантів останнім часом турбують проблеми зі здоров'ям. Про це повідомляє "Громадське радіо" з посиланням на адвоката Антоненка Станіслава Кулика та на чоловіка Кузьменко Петра Кияна.

Як зазначається, у Юлії Кузьменко з'явилися збої ритму серця та проблеми із тиском, а у Андрія Антоненка виникли болі в нозі через хворі судини.

"У зв'язку з тим, що дуже висока температура в камері - вона не провітрюється, вікна не відкриваються - починаються збої ритму серця, починаються проблеми із тиском, з суглобами. І воно з кожним днем накопичується і погіршується. 206 днів в темній камері - це дуже багато", - сказав чоловік Кузьменко.

А за словами адвоката, в Антоненка болить нога і щось з судинами та венами.

"Я не медик точно не скажу, і ми, звісно, пишемо відповідні клопотання і заяви, але поки що йому медичну допомогу так і не надали", - зазначив Кулик.

Новини за темою: Справа Шеремета: У Києві влаштували акцію на підтримку підозрюваних

Нагадаємо, раніше підозрюваний у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко заявляв, що в СІЗО на нього тиснули і не надавали медичну допомогу. Loading...