Справа Шеремета: Слідство змінило підозру Кузьменко, Антоненку та Дугар

Фото з відкритих джерел

Тепер Антоненко не організатор, а виконавець за попередньою змовою

Слідство змінило підозру фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугар.

Про це у коментарі "Бабелю" повідомили захисники Юлії Кузьменко - Тарас Безпалий та Андрія Антоненка - Дмитро Круговий.

"Всім трьом сьогодні змінили підозру", - зазначив Безпалий.

Як він пояснив, у справі з’явились невстановлені особи, які є організаторами, і щодо них матеріали виділили в окреме провадження.

До цього в документі зазначалося, що незаконні дії вчинили через "ультранаціоналістичні ідеї" і "велич арійської раси", а тепер, як зазначає видання, "невстановлені особи, діючи з особистих мотивів, вирішили створити в суспільстві вкрай резонансну подію — з метою подальшої провокації численних акцій протесту".

Таким чином, невстановлені особи "залучили" Андрія Антоненка, Яну Дугар і Юлію Кузьменко, що є неорганізованою групою.

За словами Кругового, Антоненко тепер не організатор, а виконавець за попередньою змовою, Юлія Кузьменко також є виконавцем, а Яна Дугар — пособник.

Новини за темою: Не треба було робити такого гучного брифінгу, - Венедіктова про справу Шеремета

У документі тепер зазначається, що Кузьменко заклала вибухівку разом з Антоненком, але не натискала на гачок: раніше в підозрі говорилося, що вона і закладала вибухівку, і натискала на гачок.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що готовий нести відповідальність за справу Шеремета, зокрема за неправильні висновки слідства.

Новини за темою: Справа Шеремета: Фігурантами справи могли бути агенти СБУ

Також Апеляційний суд Києва залишив підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка під вартою до 1 червня.

Loading...