Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Шеремета: Слідство завершило розслідування щодо трьох фігурантів

Фігуранти справи Шеремета - Кузьменко, Антоненко, Дугарь Фото з відкритих джерел

Підозрюються - музикант Андрій Антоненко, лікарка Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь

Адвокат Юлії Кузьменко Тарас Безпалий заявив, що поліція завершила розслідування щодо підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це він сказав у коментарі "Українській правді".

"Зараз повідомляють про завершення досудового розслідування. Сьогодні винесли постанову, матеріали відносно Кузьменко, Антоненко, Дугарь виділили в нове провадження і зразу оголосили про завершення досудового розслідування", - зазначив адвокат.

Він додав, що близько 16:15 зайшов в ізолятор тимчасового тримання до свої підзахисної, де йому мали вручити відповідні документи. Тарас Безпалий пообіцяв надати деталі щодо завершення слідства згодом. 

Захист другої підозрюваної, Яни Дугарь, також підтвердив, що найближчим часом їм мають повідомити про завершення розслідування.

Як зазначається, сьогодні, 22 травня, не відбулося і судове засідання щодо запобіжного заходу Кузьменко. Безпалий просив скасувати її арешт, однак суд перенесли на 27 травня. Причиною назвали те, що не з'явились прокурори, не доставили підозрювану та не забезпечили зв'язок з нею.

Новини за темою: Справа Шеремета: Фігурантами справи могли бути агенти СБУ

Напередодні стало відомо, що слідство змінило підозру фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. Антоненко тепер не організатор, а виконавець за попередньою змовою, Юлія Кузьменко також є виконавцем, а Яна Дугар - пособник.

Loading...