Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Шеремета: Слідство не змогло визначити замовників вбивства

Павло Шеремет

Фото з відкритих джерел

Така інформація відображена в обвинувальному акті

В обвинувальному акті, який зачитав прокурор у Шевченківському райсуді Києва, вказано, що слідство не змогло встановити замовників убивства журналіста Павла Шеремета. Про повідомляє "Укрінформ". 

"У липні 2016 року, але не пізніше 15.07.2016 року, не встановлені слідством особи на території Києва умовили організовану групу, до числа якої увійшли Антоненко, Кузьменко, Дугарь та інші особи, не встановлені на цей час судом, до вчинення злочину", - сказав прокурор.

Новини за темою: Суд визначив основних присяжних у справі Шеремета

Він також зауважив, що організатори повідомили виконавцям інформацію про місце проживання Шеремета і транспортний засіб, яким він користується.

Як зазначається, обвинувачені у вчиненні злочину Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко і Яна Дугарь заявили, що не визнають своєї вини.

Новини за темою: "Справа Шеремета. Звинуватити не можна виправдати": Українська режисерка Татаринова у співпраці з Нацполіцією зняла документальний фільм про вбивство журналіста. ВIДЕО

Нагадаємо, у понеділок, 28 вересня, на засіданні Шевченківського районного суду Києва визначили склад суду для розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета

Loading...