Справа Шеремета: Поліція відкидає звинувачення у фальсифікації маршруту підозрюваних

Фігуранти справи Шеремета - Кузьменко, Антоненко, Дугарь Фото з відкритих джерел

У поліції стверджують, що раніше не показували маршрут

У Нацполіції стверджують, що слідство не змінювало маршрут, яким рухалися підозрювані у причетності до убивства журналіста Павла Шеремета. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Там зазначили, що у попередніх підозрах маршрут руху підозрюваних не фігурував, його додали лише зараз.

Зокрема, для проведення експертних досліджень слідство використовувало декілька відеофайлів, вилучених по маршруту руху підозрюваних - Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко, у тому числі і відео з фасаду приміщень Київського університуту ім. Б.Грінченка, який розташований по вул. Бульварно-Кудрявській,18/2.

Новини за темою: Вбивство Шеремета: Слідство відкрило адвокатам підозрюваних 38 томів справи

У поліції вказують, що у матеріалах кримінального провадження подається схема руху підозрюваних від автомобіля до вул. Бульварно-Кудрявській,18/2, оскільки саме там фігурантів востаннє зафіксувала камера відеоспостереження, і на цій схемі зображено, що після закладення вибухівки підозрювані провулком Чеховським вийшли на вулицю Бульварно-Кудрявську, звідки і повернули в квартал між вулицями Бульварно-Кудрявська та Олеся Гончара.

У поліції повідомили, що у кварталі, куди звернули фігуранти за адресою вул. О.Гончара, 28б, розташована квартира, якою користувався підозрюваний Антоненко. Про це він особисто підтвердив це під час допиту.

Також у поліції зауважили, що у попередніх підозрах маршрут руху підозрюваних не фігурував, його було додано до тексту підозр після погодження з процесуальним керівником у кримінальному провадженні.

Новини за темою: Поліція готує справу Шеремета до суду, адвокатам відкрили доступ до матеріалів, - ЗМІ

Раніше підозрюваний у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко заявляв, що в СІЗО на нього тиснули і не надавали медичну допомогу.

Loading...