Справа Шеремета: Підозрюваний Антоненко відмовився свідчити, бо його адвокатів не пускають до матеріалів

Також він заявив про те, що слідчий викривив зміст його показань

Уніан

Один із підозрюваних у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко відмовився давати свідчення, поки його адвокатів не допустять до матеріалів справи. Про це йдеться у скріншоті його листа, який опубліковано у Facebook.

"Будь-яка співпраця зі слідством можлива лише після усунення порушень закону з Вашого боку, в тому числі надання адвокатам можливості ознайомитись з документами, експертизами, які Ви обіцяєте надати більше місяця, а також офіційного експертного вимірювання мого зросту.

Крім того, негайно надайте дозвіл моїм адвокатам на доступ до моєї особової справи в ІТТ (ізолятор тимчасового тримання, - ред).

"До того моменту я відмовляюсь відповідати на будь-які питання на підставі статті 63 Конституції України", - йдеться у листі.

Окрім цього, Антоненко заявив про те, що слідчий викривив зміст його показань у своєму клопотанні про продовження його арешту.

facebook.com

Раніше повідомлялося, що підозрювана у вбивстві журналіста Павла Шеремета військовий медик Яна Дугарь пройшла експертизу на поліграфі, який підтвердив її непричетність до злочину.Loading...