Справа Шеремета готувалася дуже ретельно: У МВС пояснили складності з розслідуванням

Заступник глави МВС Антон Геращенко Фото з відкритих джерел

Головна мета розслідування цієї справи - встановити всіх причетних, аж до замовників

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що справа вбивства журналіста Павла Шеремета - одна з найскладніших в історії України, тому що вона готувалася дуже ретельно. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна".

За його словами, вбивство журналіста було добре продумано, зокрема, всі були без телефонів, обличчя ховали, бо була проведена розвідка маршруту, ходили пішки, шляхи відходу були продумані так, що ця пара вийшла і пішла в нікуди, не сіла в машину або метро.

"Під час розслідування справи Шеремета вивчалася маса версій, відстежувалися люди, за ними стежили, перевіряли їх ходи і т. д.", - додав Геращенко.

Заступник голови МВС зазначив, що справа Шеремета - це не справа Авакова, це справа, в якій є група поліції, близько 15 людей.

"Завдання поліції - знайти винних, завдання прокуратури - не допустити переслідування невинних", - наголосив Геращенко.

Новини за темою: "Він потужний міністр": Зеленський заявив, що Аваков має закінчити справу Шеремета

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомляв, що жоден з підслідних у справі Павла Шеремета (Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко та Яна Дугарь, - ред.) не брав участі в слідчих діях, вони відмовилися давати будь-які свідчення. Окрім того, вони відмовилися пройти поліграф.

Loading...