Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Шеремета: Фігурантами справи могли бути агенти СБУ

Голова Служби безпеки України Іван Баканов

Главком

При цьому глава СБУ не повідомив, які завдання агентура могла виконувати для служби

Голова Служби безпеки України Іван Баканов припустив, що фігурантами справи про вбивство журналіста Павла Шеремета могли бути агенти СБУ. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Українським Новинам"

"Можливо. Може, вони були агентурою СБУ", - сказав він.

При цьому він не повідомив, які завдання агентура могла виконувати для СБУ. Також Баканов заявив, що оприлюднений юристом Андрієм Портновим аудіозапис розмови співробітника СБУ з одним із фігурантів справи не означає, що він причетний до справи Шеремета. 

Він повідомив, що співробітники Нацполіції можуть поспілкуватися зі співробітником СБУ Андрієм Омельченком, який фігурував на аудіозапису.

"Будь ласка. Ніхто не забороняє", - відзначив голова СБУ.

Баканов також спростував інформацію про те, що СБУ хоч якось блокує розслідування справи про вбивство Шеремета, не даючи поліції допитати цікавих для слідства співробітників СБУ. Він додав, що СБУ готова допомогти в цьому напрямку.

Журналіст Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п'ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Нагадаємо, раніше Офіс генпрокурора збільшив строк розслідування цієї справи на 4 місяці.Loading...