Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Шеремета: Апеляційний суд залишив під вартою Кузьменко

Юлія Кузьменко

Ґрати

Суд задовільнив прохання прокуратури лишити Кузьменко під вартою

Апеляційний суд міста Київ залишив під вартою одну із підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлію Кузьменко. Про це повідомляє "Громадське".

Як зазначається, адвокат Кузьменко просив звільнити свою підзахисну з-під варти під нічний домашній арешт у зв'язку із тим, що підозри проти неї не обґрунтовані, а ризики не доведені.

За його словами, з 30 документів, які сторона обвинувачення надала для підтвердження підозри, лише один є підтвердженим й лише 10 – стосуються безпосередньо Юлії Кузьменко.

Як повідомляє адвокат, Кузьменко спілкувалася з іншим підозрюваним Андрієм Антоненком лише з питань ДТП та волонтерства.

Сама підозрювана зазначила, що не має відношення до вбивства Павла Шеремета, ніколи не знала його та не розуміє, чому досі під вартою.

Прокурор Сергій Зузак, зі свого боку, просив залишити в силі рішення суду першої інстанції. Він наголосив на ризиках втечі, переховування, тиску на свідків, інших фігурантів злочину, знищення та спотворення речових доказів.

У підсумку суд задовольнив вимогу прокурора і залишив Кузьменко під вартою.

Зауважується, що після оголошення рішення декілька людей з групи підтримки Кузьменко вилаялися на прокурора та пообіцяли "посадити" його самого.

Раніше повідомлялося, що у п'ятницю, 14 лютого, біля стін Офісу генерального прокурора провели мітинг на підтримку Юлії Кузьменко, яка є однією із фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.Loading...