Новини » Події Читать эту новость на русском

Справа Шеремета: Антоненку і Кузьменко вручили обвинувальні акти, Дугарь відмовилася

Підозрювана у справі Шеремета Яна Дугарь Фото: Громадське

Адвокат Дугарь стверджує, що сторона обвинувачення не відкрила оригінали експертиз та інших матеріалів

Підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко вручили обвинувальні акти, захист підозрюваної Яни Дугарь відмовився. Про це розповіли захисники підозрюваних, повідомляє "Українська правда".

"Обвинувальний акт сьогодні о 14:30 отримали. Вручення обвинувального акту – це право прокурора, фактично він зазначає про те, що вже все зібрано, все відкрито, все отримано, мається на увазі, по доказах. Ми обвинувальний акт, на відміну від адвокатів Яни Дугарь, отримали. Я вважаю, що ми, я і Юлія Кузьменко, готові піти в суд і в суді вже доводити непричетність Юлії Кузьменко до вчинення злочину, до вбивства Павла Шеремета. Відповідно, всю тактику захисту будемо реалізовувати під час розгляду справи по суті в Шевченківському районному суді", - прокоментував адвокат Кузьменко Тарас Безпалий.

За словами адвоката Антоненка Станіслава Кулика, його підзахисному у вівторок також було вручено обвинувальний акт.

Новини за темою: Підозрювану у справі Шеремета Кузьменко відпустили під домашній арешт

Так захисник Яни Дугарь Віталій Коломієць у своєму Facebook наголосив, що його підзахисна відмовилася отримувати обвинувальний акт, оскільки не було відкрито всіх оригінальних експертиз та інших матеріалів.

"В справі Шеремета прокурор вирішив вручити обвинувальний акт без відкриття всіх оригіналів експертиз та інших матерів, без оцінки наших доказів в складі клоптання про закриття. Толерувати чергове порушення закону не будемо, в незаконній дії участі брати не стали. Обвинувальний акт проти Яна Дугарь лишився в прокурора", - написав адвокат.

Новини за темою: МВС про справу Шеремета: Вже 57 днів захист знайомиться з матеріалами

Нагадаємо, минулого тижня Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка. 

Раніше Антоненко заявив, що він готовий пройти слідчий експеримент на місці злочину, але за умов, якщо з нього знімуть кайданки, а потім одразу покажуть відеозапис. 

Loading...