Справа MH17: З'явились нові докази збиття літака ракетою "Бука"

Катастрофа МН17 Reuters

У Нідерландах представили нові телефонні розмови Гіркіна, Харченка і Дубінського після збиття Boeing

Прокуратура Нідерландів представила запис нових телефонних розмов у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17. Оприлюднені матеріали доводять, що лайнер був збитий установкою "Бук". Про це повідомляє NRC.

Як зазначається, у телефонній розмові підозрювані Леонід Харченко, Сергій Дубінський та Ігор Гіркін прямо заявили, що збили український літак після того, як той збив Boeing. Водночас експерти наголосили, що тоді у небі, крім лайнера, інших літаків не було. Крім цього, в тілах загиблих і в літаку знайшли фрагменти "Бука". 

Зокрема, після катастрофи малайзійського Boeing Харченко зателефонував Дубінському і сказав: "Ми на місці. Ми вже збили "Сушку" (літак-винищувач - ред.)".

Згодом Дубінський телефонує Олегу Пулатову і запитує: "Скажи, стріляв наш "Бук" чи ні?". На що Пулатов відповів: "Бук" збив "Сушку" після того, як "Сушка" збила Boeing".

Через деякий час Дубінський зателефонував до Гіркіна і заявив: "Сушка" поцілила у Boeing, і після цього ми розстріляли "Сушку" з нашого "Бука". Гарні новини, правда Ігоре?". 

Новини за темою: Справа МН17: Чотирьом фігурантам відмовили в імунітеті учасників бойових дій

До слова, прокуратура представила нові докази в ході відповіді на запити адвокатів Олега Пулатова, які наполягають, що Boeing нібито могли збити українські військові. За попередньою інформацією, суд відновить слухання 3 липня.

Нагадаємо, перед цим адвокати росіянина Олега Пулатова, якого обвинувачують у причетності до збиття пасажирського літака рейсу MH17 над Донбасом у 2014 році, відкинули ймовірність того, що літак було збито із зенітно-ракетного комплексу "Бук". 

 

Loading...