Справа Гандзюк: Термін досудового слідства продовжили до 29 липня

Підозрюваний у справі Гандзюк - Олексій Левін

Фото: Громадське

Засідання проходило в закритому режимі через ризик поширення коронавірусу

Печерський районний суд Києва продовжив термін досудового слідства у справі вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк до 29 липня цього року.

Про це повідомляє Громадське.

Як зазначається, прокурори Андрій Сенюк та Ярослав Ущапівський заявили, що для об’єктивного розслідування необхідно допитати підозрюваного Олексія Левіна, якого нещодавно екстрадували з Болгарії.

Також вони вважають, що потрібно провести його спільний допит з іншими фігурантами справи.

Однак, адвокати виступали проти продовження термінів досудового слідства, зазначивши, що терміни вже були продовжені до максимально можливого терміну.

"Наша позиція така, що генеральна прокуратура має ухвалити рішення про закриття провадження щодо Мангера, у зв'язку з відсутністю достатніх доказів", - сказав адвокат Олександр Шадрін.

Водночас прокурори пояснили, що досудове слідство продовжували щодо інших фігурантів справи, але не в окремому провадженні щодо Левіна та Мангера.

До того ж, останнє провадження було призупинене через розшук Левіна.

У свою чергу підозрюваний Владислав Мангер переконує, що не має стосунку до вбивства активістки і вважає, що до нападу на неї причетний генерал СБУ Данило Доценко, з яким, за його словами, працювала загибла.

Також він додав, що не збирається нікуди тікати, попри те, що має паспорти.

Новини за темою: Фігуранта справи Гандзюк Павловського госпіталізували з приміщення суду

Крім цього, підозрюваний в організації нападу Олексій Левін заявив, що заступник генерального прокурора Віктор Трепак начебто змушував його дати покази проти Владислава Мангера, Ігоря Павловського та Миколи Паламарчука.

Нагадаємо, у вівторок, 17 березня, Печерський суд Києва взяв під варту до 2 квітня Олексія Левіна (Москаленка), який підозрюється в організації нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

23 березня Печерський суд Києва відклав розгляд клопотання щодо продовження досудового слідства через заяву захисту про відвід судді у провадженні щодо підозрюваних, замовника та організатора нападу на активістку Катерину Гандзюк, Владислава Мангера та Олексія Левіна.

Новини за темою: Спецслужбовці провели обшуки у фігурантів справи про вбивство Гандзюк

Також заступник генерального прокурора Віктор Трепак розкрив деталі щодо розслідування справи про напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

 Loading...