Новини » Події Читать эту новость на русском

Співробітники СБУ вдавали з себе працівників ЗМІ: Кореспондент ZIKу розповів ексклюзивні подробиці затримання "київського терориста"

Телеканал ZIK

Для затримання "київського терориста" співробітникам Служби безпеки України довелося вдавати з себе інженерів ТЖК, які носять журналістам штативи.   

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK розповів спеціальний кореспондент ZIKу Андрій Лащ, який брав участь у спецоперації із затриманням терориста у БЦ "Леонардо". 

За словами Андрія Лаща, чоловік, який погрожував підірвати вибухівку у відділенні банку, поводив себе дуже зухвало. Однією з його вимог було те, щоб із ним всередині приміщення знаходилися прямоефірні телеканали, тому журналістові вдалося потрапити всередину і згодом він разом з переговорницею від правоохоронців вів діалог з "київським терористом".    

"Коли ми з оператором Олегом Борщевським дали згоду на те, що ми готові піти всередину, дочекалися ще одну телевізійну камеру. По тому з нами було проведено інструктаж. Він тривав приблизно годину. Було показано план відділення банку, де знаходиться заручниця. Потім нам сказали нашу роль в цій історії – ми мали виконати його вимоги, якщо вони будуть адекватні, надати йому можливість бути в прямому ефірі", – розповів Андрій Лащ.  

Новини за темою: Мотиви "луцького" та "київського" терористів дуже подібні: Психіатр Суббота заявив про специфічність підготовки терактів

Окрім цього він додав, що під виглядом інженерів ТЖК до так званого київського терориста разом з журналістами потрапили працівники СБУ.

"Тобто вони не увірвалися,  вони, фактично, вже були там із нами. Але вони були у ролі інженерів ТЖК. Хто не знає, на деяких телеканалах є інженери ТЖК, які носять штатив", – пояснив Андрій Лащ й зазначив, що коли він поставив чергове запитання "київському терористу", працівники СБУ дали один одному "відмашку" і "скрутили" зловмисника.  

"І, як він вимагав, він отримав свою славу", – акцентував кореспондент ZIKу.

Як повідомляли, сьогодні, 3 серпня, у центрі Києва чоловік захопив заручницю та погрожував підірвати відділення банку.

Стало відомо, що зловмисник, який захопив заручницю у столичному бізнес-центрі, вимагає розпочати телетрансляцію. Зокрема, на телеканалі ZIK.

Додамо, Антон Геращенко повідомив, що чоловік є громадянином Узбекистану.

Згодом стало відомо, що громадянина Узбекистану, який захопив заручницю і погрожував підірвати вибухівку у відділенні банку у приміщенні бізнес-центру "Леонардо" у центральній частині Києва, затримали.

 

 

Loading...