Спалах коронавірусу: На Дніпропетровщині захворіли 15 священників

Тільки в одного з них на службі було понад 2 тисячі людей

Фото з відкритих джерел

На Дніпропетровщині зафіксували 15 випадків захворювання на COVID-19 серед священнослужителів. Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської облради.

Зазначається, що спалах відбувся в 5 відділеннях релігійної організації. Шістьох хворих госпіталізували в лікарню, а інші залишаються на самоізоляції.

Крім того, медики встановили коло контактних осіб священників за місцем проживання та місцем проведення богослужінь. Загалом під контроль узяли 29 людей, серед яких у 6 підтвердили наявність коронавірусу.

Наразі відомо, що в регіоні розпочали епідеміологічне розслідування. Медики попереджають, що можливість подальшого розповсюдження спалаху захворювання серед священнослужителів та прихожан не виключена, враховуючи місце проживання та служби хворих. "Тільки по першому захворілому під час богослужінь в м. Дніпро та м. Петропавлівка за два тижні могли брати участь більше ніж 2 тис. осіб", – резюмували в обласному лабораторному центрі.

Новини за темою: Зеленський про другу хвилю коронавірусу: Сподіваємося вона нас омине

Нагадаємо, вчора, 22 липня, на Дніпропетровщині виявили спалах COVID-19 після святкування весілля зі 150 гостями. Стосовно ресторану, в якому відбувалося свято, вже відкрили кримінальне провадження.

Loading...