Смертельний коронавірус: МЗС підтвердило зараження українки в Італії

Коронавірус може стати пандемією Фото з відкритих джерел

Також на карантин помістили родичів, яких вона нещодавно провідувала

Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев підтвердив наявність коронавірусу у громадянки України, яка працює в Італії. Про це він сказав у коментарі "Укрінформу"

Він  запевнив, що стан 26-річної дівчини некритичний.

"У Неаполі підтверджено два випадки зараження коронавірусом, один з них - у 26-річної українки, яка працює на півночі в Кремоні і їздила на південь провідати батьків у Чіленто/Салерно. Позитивний результат на коронавірус має бути остаточно підтверджений клінікою "Спаланцані" в Римі", - зазначив Погорельцев.

У МЗС повідомили, що хвора українка перебуває і інфекційному відділені лікарні "Котуньо" в Неаполі. Також на карантин помістили родичів, яких вона нещодавно провідувала. 

Погорельцев також повідомив, що Генконсульство України в Неаполі підтримує контакт з місцевим штабом.

Раніше місцеві ЗМІ повідомили, що Італія наразі є третьою в світі країною за кількістю інфікованих коронавірусною інфекцією, COVID-19 вперше діагностували в українки.

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 27 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2801 особи, а загальна кількість інфікованих коронавірусом досягла 82 164 осіб.

Loading...