Слідство поки не відкидає версію теракту на борту Ан-26, - ДБР

Літак АН-26 після авікатастрофи Фото з відкритих джерел

Версію теракту можна буде виключити після проведення вибухотехнічної експертизи

Слідство розглядає усі можливі версії аварії літака Ан-26 в Чугуєві Харківської області, в тому числі й версію вчинення теракту. Про це 30 вересня заявив керівник Головного слідчого управління Держбюро розслідувань (ДБР) Максим Борчаковський, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

За його словами, версію теракту можна буде виключити після проведення вибухотехнічної експертизи. 

"Усі версії, які наразі звучать у ЗМІ, не відкидаються... Нині вирішується питання щодо вибухотехнічної експертизи... Її буде проведено однозначно. Крім вибухотехнічної експертизи, здійснюється технічне розслідування", - зазначив Борчаковський. 

Новини за темою: Розшифрування чорних скриньок з Ан-26 триватиме до п'яти днів, - Уруський

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив та нещодавно вийшов із шокового стану.

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-26 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.

Водночас у ДБР спершу перевіряли декілька версій трагедії: катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарата; катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов'язків екіпажем; неналежне виконання службових обов'язків особами, які були відповідальними за управління польотами; неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.

Однак, згодом керівник ГСУ ДБР Максим Борчаковський повідомив, що інформація про відмову лівого двигуна Ан-26 не відповідає дійсності.

 

Loading...