Слідчі ДБР вилучили у ЗСУ необхідне обладнання для стрільб

Слідчі провели огляд у трьох ракетних бригадах Командування Повітряних Сил ЗСУ

У Командуванні повітряних сил попередили, що відсутність вилучених НВЧ приладів може призвести до небажаних наслідків

Слідчі Державного бюро розслідувань вилучили у трьох зенітних ракетних бригад прилади, які необхідні для роботи системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. Про це повідомляє пресслужба Командування повітряних сил ЗСУ у Facebook.

Так, у середу, 1 липня, у зенітну ракетну бригаду Повітряних Сил (військова частина А2860) прибули представники відділу слідчого територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницький.

Після цього слідчі за дозволом суду провели огляд та вилучили чотири прилади НВЧ (клістрони) та відповідну супроводжуючу документацію. Однак, за даними Командування, у судовій постанові йдеться лише про "про огляд військової частини А2860 та підпорядкованих їй зенітних ракетних дивізіонів", тоді як про вилучення там не згадується.

Зазначається, що причиною цього у ДБР назвали порушення у закупівлі клістронів, яке інкримінують трьом посадовим особам. Крім цього, такі ж процесуальні дії проводяться в зенітних ракетних бригадах Одеської (в/ч А2800) та Херсонської (в/ч А1836)" областей. 

Новини за темою: ЗСУ отримали від США партію ракет Javelin

"Надвисокочастотні прилади є одним з основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. Відсутність вилучених НВЧ може призвести до небажаних наслідків та суттєво збільшити терміни відновлення бойової техніки, що прикриває повітряний простір та важливі стратегічні об’єкти держави", - додали у пресцентрі ЗСУ. 

Нагадаємо, нещодавно головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що наразі при підготовці військових Збройних сил все більше уваги приділяється наступальним діям в міських умовах.Loading...