Новини » Події Читать эту новость на русском

Ширяєв про розстріл автобуса "Патріотів - За життя": Радикали намагаються тиснути на слідство, щоб винні вийшли на свободу

Олег Ширяєв 057.ua

Радикали, чиї поплічники напали на автобус з активістами організації "Патріоти - За життя", намагаються чинити тиск на слідство і прокуратуру для того, щоб винні вийшли на свободу. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив куратор руху "Патріоти – За життя" Олег Ширяєв.

"Зараз мені відомо наступне. Що слідство продовжили на місяць. Запобіжний захід для утримування під арештом нападників продовжили теж на місяць. Зараз радикали намагаються всіляко тиснути на слідство, на прокуратуру. Вони проводять купу акцій для того, щоб спробувати натиснути на них так, щоб ці терористи, які зараз знаходяться в харківському СІЗО, вийшли на свободу. Немає зараз прецеденту для того, щоб боятися цих радикалів і щоб їх боялися правоохоронці, як це було раніше. Останні 6 років ці люди погрожували суддям, прокурорам, правоохоронцям. Зараз час змінився. Я думаю, що шанс їм вийти на свободу не те що невеликий, його просто немає. Я оцінюю ситуацію так, що слідство рухається вперед, але особисто у мене і у нашої організації є питання до правоохоронців, чому зараз ще на волі близько 50 осіб, а в СІЗО знаходиться 15. Тут питання. А те, що нападників відпустять, – я категорично цю ситуацію заперечую, немає такої небезпеки", - зазначив він.