Новини » Події Читать эту новость на русском

Штурм музею з картинами Порошенка: Директор звернувся до поліції через пошкодження майна

Петро Гончар Фото з відкритих джерел

Представники ДБР заблокували вхід до музею

У вівторок, 26 травня, директор Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара" Петро Гончар подав заяву до поліції через пошкодження майна після того, як працівники ДБР прорвалися до будівлі. Про це йдеться у заяві, розміщеній на сторінці музею у Facebook.

Як відомо, цього дня об 11:00 у музеї відбулася презентація колекції картин родини Порошенків. Однак, через деякий час прибули співробітники ДБР, які штурмом взяли будівлю.

"Сталося незаконне вторгнення правоохоронних органів до споруди музею. Без рішення суду.
Представники ДБР заблокували вхід і перешкоджають потраплянню директора до приміщення музею, зокрема до зали із виставкою. Слідчі увірвалися до будівлі, зламавши вхідні двері", - зазначили на на сторінці музею.

У результаті директор Петро Гончар подав заяву до поліції через пошкодження майна.

Новини за темою: Порошенко замість допиту у ДБР пішов на виставку картин, з приводу яких його викликали

Зазначається, що станом на 17:40 співробітники ДБР знаходилися у приміщенні музею, а інші представники цього відомства перешкоджали потраплянню керівництва музею та журналістів до приміщення. В той час директор перебував у залі, а працівники ДБР описували колекцію та все фіксували.

Нагадаємо, 26 травня співробітники Державного бюро розслідувань штурмом взяли будівлю Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара", де п'ятий президент України Петро Порошенко відкрив виставку картин зі своєї родинної колекції.

Loading...