Штаб ООС заявив про дезінформацію НЗФ щодо порушення перемир'я під Водяним

Ситуація на Донбасі

Фото з відкритих джерел

Українські військовослужбовці заявили, що інформаційні провокації збройних формувань призводять до ескалації ситуації на Донбасі

У штабі Операції Об'єднаних сил (ООС) звинуватили представників незаконних збройних формувань у поширенні фейку щодо порушення українською стороною перемир'я поблизу села Водяне. Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС. 

Як зазначається, нещодавно на одному з YouTube-каналів було опубліковане відео, де начебто українські захисники проводять інженерні роботи в районі Водяного. Однак, відео було зняте без прив'язки до місця і часу фіксації. За даними штабу, це вказує на його постановочний характер.

"Відеоролик є черговим прикладом маніпулятивної ворожої пропаганди, що має на меті звинуватити Об’єднані сили у недотриманні умов домовленостей від 22 липня 2020 року та бажанні зірвати мирний процес. Так і не досягнувши результату під час нещодавніх провокацій щодо дискредитації морпіхів у районі населеного пункту Шуми, збройні формування РФ пробують застосовувати таку саму тактику і біля Водяного", - йдеться у повідомленні штабу.

Новини за темою: Росія атакує фейками "Об’єднані зусилля", щоб відвести увагу від "Кавказу-2020", – Генштаб ЗСУ
 

Зокрема, в Об'єднаних силах наголосили, що такі дії противника призводять до підвищення напруги й ескалації ситуації на лінії розмежування. Водночас у штабі додали, що підрозділи ОС дотримуються домовленостей. 

Нагадаємо, сьогодні українські військові зафіксували проліт безпілотника, який перетнув лінію розмежування в районі населеного пункту Водяне. За даними Міноборони, дрон належить членам незаконних збройних формувань. 

Loading...