Шмигаль заявив про локалізацію активних осередків пожеж на Луганщині

За словами прем'єр-міністра, рятувальники захистили населені пункти від пожеж

Денис Шмигаль на Луганщині Telegram-канал МВС України

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що осередки пожеж на Луганщині локалізовано. Про це очільник уряду повідомив під час візиту в область, передає пресслужба МВС у Telegram.

За словами Шмигаля, рятувальники захистили населені пункти від вогню. "Від пожеж на Луганщині постраждали близько 19 тис. гектарів лісових насаджень, кілька населених пунктів, від 250 до 400 будинків. Пожежі локалізовані, населені пункти захищено", – сказав прем’єр-міністр.

Як повідомляють у пресслужбі, Шмигаль разом із заступником міністра МВС Сергієм Яровим та головою ДСНС Миколою Чечоткіним відвідали двори в селі Сиротине, які вигоріли вщент. Відомо, що погорільців, які не мають де жити, наразі перебувають в одній із шкіл Сєвєродонецьку. Спортзал цієї школи переобладнали для потреб постраждалих.

Заступник міністра МВС зазначив, що серед причин пожеж може бути й відсутність дощу. "Щодо причин пожеж слідство, серед інших, розглядає наступні версії: підпали, злочинна діяльність, а також специфічні наслідки сильного вітру та відсутність дощу протягом 4 місяців", – висловився Яровий.

Новини за темою: Пожежі на Луганщині: Шмигаль не виключає підтвердження кількох версій слідства

Нагадаємо, сьогодні, 2 жовтня, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вилетів у Луганську область, щоб оцінити масштаби лісових пожеж. Очільник уряду разом із посадовцями ДСНС, МВС та Держлісагентства планував скоординувати процес подолання наслідків стихійного лиха.

Loading...