Школярки з Чернігівщини станцювали тверк перед пам'ятником загиблим на Донбасі. Відео

У Талалаївці школярки станцювати тверк перед пам'ятником загиблим на Донбасі Скріншот з відео

Тепер підліткам та їхнім батькам загрожує штраф

У селищі Талалаївка Чернігівської області чотири школярки станцювали тверк перед пам'ятником загиблим воїнам на Донбасі. Відеозапис танцю 29 вересня виклали в одному із Telegram-каналів Чернігова. 

Згодом ситуацію прокоментував очільник Талалаївської спілки учасників АТО Богуслав Борсук. Він зазначив, що не проти таких танців, однак не поблизу пам'ятника загиблим воїнам. Також чоловік висловив надію, що танець в такому місці був необдуманим кроком дівчат, а не навмисною дією. 

Через деякий час відео танцю потрапило до правоохоронців. У результаті у поліції склали адміністративні протоколи. Тепер танцівницям та їхнім батькам загрожують штрафи або виправні роботи. 

Так, на двох 16-річних підлітків було складено адмінпротоколи за статтею 173 Адміністративного кодексу. Дівчатам загрожує штраф від 51 до 119 грн або громадські роботи від 40 до 60 годин, або адміністративний арешт до 15 діб.

Двом іншим танцівницям по 13 років, тому за них будуть відповідати батьки. На них уже склали протоколи за статтею 184 Адміністративного кодексу. Тепер батькам загрожує від 850 до 1700 грн штрафу.

Новини за темою: У Вінниці осквернили Меморіальний комплекс Слави: Винним загрожує 5 років в'язниці

Правоохоронці направили протоколи до суду, який обере покарання підліткам та батькам. 

До слова, пізніше школярки вибачилися за свій вчинок. Танцівниці додали, що шанують пам'ять героїв, а станцювали перед пам'ятником необдумано.  

Нагадаємо, раніше у Тернополі місцевий житель пошкодив меморіал воїнам Другої світової війни у парку Слави: чоловік розмалював червоною фарбою монумент та фасад храму. Loading...