live

Щоб ситуація з COVID-19 після Великодня не рвонула: Кличко зустрінеться із представниками всіх конфесій

Віталій Кличко

Він зауважив, що останнім часом спостерігається зростання кількості киян, які захворіли на коронавірус

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що зустрінеться з представниками всіх конфесій і буде наголошувати на дотриманні карантинних обмежень церквами задля зменшення випадків захворювання на COVID-19.

Про це він сказав під час онлайн-пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції, який транслював телеканал ZIK.

Так, мер столиці закликав людей залишатися вдома у Вербну неділю та на Великдень, щоб після цих днів не погіршилася ситуація, пов'язана з коронавірусом.

"Я згоден з тим, що складно сидіти вдома, тим більше коли весна за вікном, але так треба робити, щоб після Пасхи ситуація не рвонула. Сьогодні я знову буду зустрічатись із представниками всіх конфесій і знову буду звертатись до них щодо дотримання обмежень церквами і безпеки вірян. Вас же прошу у Вербну неділю і на Великдень залишатися вдома і святкувати у колі найрідніших", - зазначив Кличко.

За його словами, спостерігається зростання кількості киян, які захворіли на COVID-19.

Також мер Києва додав: більшість киян, яких вражає вірус, - це люди молодого та середнього віку, тобто активна частина мешканців міста.

Новини за темою: Ті, хто боїться втратити свою суперформу, можуть втратити здоров’я або і життя, – Кличко про заборону спортмайданчиків

"Чимало з них не вірять у загрозу, не хочуть змінювати звичок, нехтують правилами обмежень. Я ще раз звертаюся до всіх: ідеться не про обмеження свободи - ідеться про ваше здоров’я і вашу безпеку", - пояснив Кличко.

Нагадаємо, раніше Кличко розповів, що столичні лікарні отримали препарат, який застосовують для лікування коронавірусу.

Новини за темою: Це не остання цифра: Кличко розповів, скільки Київ втратив через карантин

До цього мер столиці також заявляв, що Київ не відкриватиме продуктові ринки.

Loading...