live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Шарій: При Порошенкові "Детектор медіа" бив по особистостях, які були не вигідні правлячому режиму

liga.net

Вони ніколи не піднімали питання щодо належності Порошенкові "Прямого каналу"

"Детектор Медіа" за усі п’ять років правління Порошенка багато разів бив саме по ЗМІ, по окремих особистостях, які були не вигідні режиму Порошенка.

Про це під час марафону "Тхне Соросом" на телеканалі ZIK під час включення сказав блогер Анатолій Шарій.

Ведучий програми поцікавився у блогера, яка його думка щодо того, що інтернет-видання "Детектор медіа" закликало інші громадські організація та ЗМІ якимось чином моніторити та контролювати телеканал ZIK.

На що Анатолій Шарій відповів: 

"Тхне Соросом, бо вони тхнуть Соросом, тому вони переполохались. І коли ми  починаємо говорити про "Детектор Медіа", то треба чітко розуміти, що, а там  Наталія Лігачова, мені здається, досі рулить, ми можемо звернутися до їхньої діяльності  за весь час правління Петра Олексійовича Порошенка.  Я не пам’ятаю, можливо, вони там є, але я не пам’ятаю, щоб вони хоч раз вказували на порушення журналістських стандартів щодо ЗМІ, які належать Порошенку. Я не пам’ятаю, щоби вони піднімали питання щодо належності Порошенкові "Прямого каналу", що є таємницею Полішинеля для усіх?  Це вже як доведений факт, не дивлячись на те, що вони постійно тулять там якогось бенефіціара, зовсім третє обличчя", – зауважив Анатолій Шарій.

При цьому, додав блогер, "Детектор Медіа" за усі п’ять років правління Порошенка багато разів бив саме по ЗМІ, по окремих особистостях, які були неугодні режиму Порошенка.

"Тобто свого роду інквізиція, Лігачова звалила на свої тендітні плечі обов’язок слідкувати за виконанням, щоб ніхто не шпортався у носі із журналістів. При цьому, мені нагадує це, без прив’язки до Лігачової, ніби стара робітниця борделю сидить, дивиться й оцінює, з сигаретою у роті, довжину спідниць студенток", – прокоментував Анатолій Шарій.

Нагадаємо, раніше Анатолій Шарій заявив, що усі дії Тетяни Чорновол стосовно журналіста Дмитра Кучера, які задокументовані та зафіксовані на відео, слід розглядати за статтею 171 Кримінального кодексу України.  

 

Loading...