Новини » Події Читать эту новость на русском

Затриманий генерал-майор СБУ готував замах на Авакова, - Геращенко

Затримання Валерія Шайтанова 14 квітня Фото: Пресслужба СБУ

СБУ отримала інформацію про зв'язки Шайтанова з ФСБ від західних спецслужб

Затриманий за співробітництво з російською ФСБ генерал-майор СБУ Валерій Шайтанов готував замах на міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Про це заявив заступник глави МВС Антон Геращенко в ефірі телеканалу "Україна 24".

За словами Геращенка, підозрюваний у державній зраді Шайтанов готував не лише замах на відомого добровольця Адама Осмаєва.

"Я сьогодні вранці розмовляв з міністром внутрішніх справ. Він сказав, що так, дійсно, СБУ та її оперативні канали передавали нам, що генерал-майор Шайтанов, крім замаху на Осмаєва, працював і над тим, щоб організувати замах на міністра внутрішніх справ. Це був би не перший і навіть не п'ятий замах", - розповів він.

Геращенко зазначив, що інформацію про зв'язки Шайтанова з російською спецслужбою СБУ отримала від "європейських та американських колег".

"Шайтанов контактував зі співробітниками ФСБ, виїжджаючи для цього в закордонні відрядження. Але наші європейські та американські колеги контролюють ситуацію з російськими агентами. Вони передали інформацію СБУ про те, що генерал СБУ має дивні зв'язки та контакти з російськими розвідниками. Після цього він був узятий в розробку і викритий", - додав заступник Авакова.

Нагадаємо, контррозвідка Служби безпеки України затримала генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, якого підозрюють у державній зраді та вчиненні терористичних актів. Зокрема, за завданням російських спецслужб він планував вбивство відомого добровольця Адама Осмаєва.Loading...