live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Серед пасажирів поїзда, яких направили до Брянської лікарні для перевірки на коронавірус, є українці, білоруси та росіяни

Фото з відкритих джерел

Зараз вивчаються можливості повернення поїзда до Києва

Серед пасажирів поїзда "Київ – Москва", яких доправили до Брянської лікарні для перевірки на коронавірус, є українці, білоруси, а також росіяни. Про це повідомила головний лікар медзакладу Світлана Хандожко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Усіх їх розміщено в окремій будівлі лікарні. У них узято аналізи на всі вірусні інфекції, а не лише на коронавірус", - сказала Хандожко.

Втім, вона не уточнила, скільки може тривати карантин, додавши, що у медзакладі чекають на результати аналізів.

Раніше громадянку Китаю з високою температурою, що їхала поїздом Київ-Москва, зняли з маршруту поблизу Брянська та направили до інфекційної лікарні. Решту пасажирів вагона направили на карантин до Брянської міської лікарні.

За інформацією епідеміолога Брянської обласної інфекційної лікарні Наталії Смиргінс, стан громадянки Китаю задовільний, без клінічних проявів респіраторних захворювань. Аналізи взято за всіма ГРВІ, які характерні для сезонного підйому захворювань. Жінка перебуває у охоронюваному боксі, який розташований окремо від інших лікувальних приміщень лікарні.

"Укрзалізниця" до Росії із запитом щодо стану поїзда, пасажирів якого доправили до лікарні.

"Основний склад поїзда прибув до кінцевого пункту призначення - Москва. Наразі "Укрзалізниця" в координації з Центром громадського здоров'я МОЗ, Мінінфраструктури та Держприкордонслужбою звернулася по офіційну інформацію до російської сторони", - йдеться в повідомленні.

Визначають подальші дії щодо процедури повернення поїзда в Україну.

Раніше повідомлялося, що пасажирів поїзду "Київ - Москва" відправили на карантин у Брянську міську лікарню через можливу загрозу коронавірусу, оскільки в однієї з пасажирок, а саме громадянки Китаю, діагностували високу температуру.

 

Loading...