Новини » Події Читать эту новость на русском

СБУ запобігла замовному вбивству працівниці Академії СБ

Вбивство замовив колишній чоловік, у якого із жертвою тривають судові суперечки щодо спільної дитини

Служба безпеки України викрила та попередила замовне вбивство співробітниці Академії Служби. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Повідомляється, що мешканець одного з міст Кіровоградщини здійснював пошук кілера для вбивства колишньої дружини, співробітниці Академії Служби безпеки. З жінкою у замовника тривають судові суперечки щодо визначення місця проживання спільної дитини та виплати аліментів.

Правоохоронці здійснили у Києві імітацію зникнення та обстановки вбивства жертви, після чого повідомили замовника про його виконання. Життя дружини він оцінив в одну тисячу доларів США. Для реалізації злочинного задуму організатор вбивства ретельно готувався та здійснював заходи конспірації. Для спілкування з виконавцем він використовував спеціально придбані засоби зв’язку, кошти перераховував через банківські платіжні системи. Співробітники СБ України затримали колишнього чоловіка одразу після перерахування "кілеру" останньої суми коштів за виконану роботу в одному із райцентрів Кіровоградщини.

Зазначається, що у межах розпочатого кримінального провадження вирішується питання щодо оголошення повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого п. 11 ч. 2 ст. 115 (вбивство на замовлення) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківську жінка замовила вбивство чоловіка, з яким вона розлучилась, та якому мала сплачувати аліменти за дитину. Loading...