В Україні викрили міжнародне угруповання, яке займалося збутом неякісних ліків

Контрабандні препаарати Telegram-канал СБУ

Ліки переправляли з Росії та ще однієї азійської країни

Служба безпеки України викрила міжнародне угруповання, яке займалося контрабандою і продажем в Україні лікарських засобів серцево-судинної, онкологічної та репродуктивної груп непідтвердженого походження. Про це повідомляє пресслужба відомства.

За попередніми даними слідства, незареєстровані у нашій країні препарати учасники групи з Києва і Харківщини нелегально отримували з території РФ та однієї з країн Західної Азії, у тому числі через міжнародні поштові сервіси.

Як повідомляється, під час обшуків за місцями проживання фігурантів і зберігання контрабандної продукції правоохоронці вилучили майже 2,5 тисячі упаковок медзасобів сумнівної якості на загальну суму понад 3 мільйони гривень.

У межах раніше відкритого кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до оборудок.

Новини за темою: Держмитслужба назвала, які товари найчастіше перевозять контрабандою

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України викрила масштабне розкрадання коштів акціонерного товариства "Укрзалізниця", що створювало загрозу стабільному функціонуванню залізничних перевезень. 

Loading...