Новини » Події Читать эту новость на русском

Понад 30 кг кокаїну: СБУ викрила масштабну схему контрабанди наркотиків із Латинської Америки

Незаконний вантаж потрапив до України через один із портів на Одещині

Співробітники Служби безпеки перешкодили контрабанді в Україну міжнародним транснаціональним злочинним угрупованням понад 30 кг кокаїну з однієї з країн Латинської Америки. Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

Згідно з повідомленням, було встановлено, що у середині лютого 2020 року до Морського торговельного порту "Южний" в Одеській області, з однієї з південно-американських країн надійшов вантажний контейнер з автомобілями.  Під час поглибленого митного огляду вантажу правоохоронці виявили 31 брикет з високоякісним кокаїном, загальною вагою майже 31 кг. За мірками чорного ринку орієнтовна вартість вилученого наркотику становить понад 90 млн гривень.

Згодом правоохоронці встановили, що частину ввезеного кокаїну зловмисники планували контрабандою перемістити до країн Європейського Союзу. 

Як зазначається, під час проведення контрольованої спецоперації правоохоронці "взяли" у Києві трьох учасників угруповання, зокрема одного іноземного співорганізатора наркобізнесу. Відомо, що затримання відбулось після закладання брикетів з кокаїном до спеціально виготовленого сховку в автомобілі кур'єра для перевезення до ЄС.

Встановлено, що протягом 2020 року учасники угруповання планували здійснити ще декілька контрабандних поставок до України, а це майже 500 кілограмів кокаїну для подальшого збуту на території нашої держави та країнах ЄС.

Нагадаємо, це не перший подібний випадок на території Одеської області, так раніше співробітники Служби безпеки України блокували транзит кокаїну із Європейського Союзу через територію України. 

 

Loading...