СБУ вийшла за рамки законних повноважень і скоїла посадовий злочин: Кузьмін про спробу рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна"

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Нардеп сподівається, що співробітники СБУ, які перевищили службове становище, опиняться на лаві підсудних

Посадові особи Служби безпеки України, втрутившись в корпоративну суперечку щодо телеканалу "112 Україна", вийшли за рамки повноважень, наданих їм законом, і, фактично, вчинили посадовий злочин.    

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK  заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.   

Політик прокоментував рішення Шевченківського суду Києва, який відхилив вимогу СБУ про арешт майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Зокрема, Ренат Кузьмін наголосив, що закон про Службу безпеки України не дає права цьому органу займатися розслідуваннями в корпоративних суперечках. СБУ, за словами парламентаря, має займатися виключно державною безпекою, боротися  із тероризмом, державними переворотами та замахами на життя громадських і політичних діячів.     

"Загалом всі тяжкі державні злочини – це і є компетенція СБУ. Як тільки Служба безпеки починає вникати в корпоративні, господарські, сімейні суперечки, вона перетворюється зі спецслужби на звичайну рекетську злочинну організацію", – заявив Ренат Кузьмін.

А сьогодні, продовжив нардеп, все суспільство мало змогу побачити, як Служба безпеки України виконує "хотілки" президента Зеленського, здійснюючи напад на ЗМІ.    

"Фактично, посадові особи Служби безпеки України вийшли за рамки повноважень, наданих їм законом, і, фактично, вчинили посадовий злочин", – акцентував політик.  

Ренат Кузьмін сподівається, що за допомогою активності власників телеканалу та журналістів співробітники СБУ, які перевищили службове становище, опиняться на лаві підсудних.

Новини за темою: Це було неузгоджене рішення та інтелектуальна тупість: Журналістка Крюкова про намагання СБУ захопити телеканал "112 Україна"

Як повідомляли, сьогодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.