СБУ прийшла з обшуками в "Укроборонпром" та "Укрспецекспорт"

Фото з відкритих джерел

Обшуки пов’язані з виконанням зовнішньоекономічних контрактів

Співробітники Служби безпеки України сьогодні, 3 грудня, проводять обшуки в приміщеннях "Укроборонпрому" та компанії "Укрспецекспорт", яка є частиною державного концерну. Про це повідомила пресслужба "Укроборонпрому" у Фейсбук.

Зазначається, що обшуки пов’язані із виконанням зовнішньоекономічних контрактів та проводяться на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського райсуду столиці.

При цьому в "Укроборонпромі" та "Укрспецекспорті" заявили про сприяння правоохоронцям і надання всієї інформації та документів у рамках ухвали суду. Попри обшуки, обидві установи працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський призначив новим генеральним директором державного концерну "Укроборонпром" Юрія Гусєва. Раніше Гусєв очолював Херсонську облдержадміністрацію.

Новини за темою: Новий очільник "Укроборонпрому": Що відомо про Юрія Гусєва і чому керівники надовго не затримуються в оборонному підприємстві

Згодом новопризначений директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв заявив, що державний концерн припинить своє існування в наступному році. Новий очільник відомства анонсував створення холдингу "Оборонні системи України".

Loading...