live

СБУ провела обшуки у лабораторії Пальчевського

Андрій Пальчевський

Фото з відкритих джерел

Лабораторію підозрюють у приховуванні випадків захворювання на коронавірус

Служба безпеки України провела обшуки у лабораторії, власником якої є Андрій Пальчевський, через приховування фактів зараження COVID-19. Про це сам Пальчевський повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Офіційна причина – стаття 113, здається, диверсія проти держави… Спроба прив'язати мене до того, що нібито київська лабораторія не повідомила про три випадки захворювання і таким чином посприяла розвитку епідемії", - сказав бізнесмен.

Він назвав цю інформацію фейком та пояснив тиск проти себе двома причинами: в клініці найсучасніше обладнання для виявлення COVID-19, тому є серйозні конкуренти, а сам він у столиці може стати політиком, що змушує потенційних опонентів діяти на випередження.

Водночас бізнесмен розповів, що його "зачарували" співробітники СБУ, оскільки під час обшуків він "не побачив жодного хамства".

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України буде ініціювати відкликання ліцензій у лабораторій, в тому числі приватних, які не будуть надсилати інформацію до МОЗ про проведені дослідження на коронавірус згідно із встановленою формою. 

Loading...