СБУ провела масові обшуки в "Нацкорпусі" і "Азові"

СБУ провела приблизно 50 обшуків у великих націоналістичних організацій Страна.ua

Під час обшуків було вилучено велику кількість гранат, вогнепальної зброї та боєприпасів

У п'ятницю, 23 жовтня, правоохоронці провели близько 50 одночасних обшуків у великих націоналістичних організацій. Про це повідомляє юрист Андрій Портнов і "Страна", посилаючись на джерела в СБУ. 

За словами Андрія Портнова, під час обшуків вилучено велику кількість гранат, вогнепальної зброї, боєприпасів, спеціальної техніки анонімного зв'язку, комп'ютери, наркотичні речовини, гроші та інші предмети.

У той же час у виданні "Страна" відзначили, що всього було проведено 46 обшуків у більш ніж 100 представників партії "Національний корпус" і руху "Азов". Зокрема, обшуки пройшли в Харкові, Києві, Хмельницькому та Житомирі.

В результаті було затримано 6 осіб, один з яких співробітник Національної поліції.

Новини за темою: "До чогось вони готуються": Шарій повідомив, що "Нацкорпус" централізовано закупив балони з газом

За попередньою інформацією, зараз готуються підозри відразу за кількома статтями Кримінального кодексу – 255-я (Створення злочинної організації), 263-я (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), 309-я (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів), 359-я (Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації), 361-я (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку).

Нагадаємо, раніше під Харковом у гаражі знайшли п'ять кілограмів тротилу, 2,3 тисячі різних боєприпасів, майже 62 тисячі набоїв різного калібру та безліч допоміжних військових засобів. За словами народного депутата Іллі Киви, це може бути схрон боєприпасів представників "Нацкорпусу".

Loading...