live
Новини » Події Читать эту новость на русском

СБУ блокувала незаконне переміщення до Росії військового обладнання

Також була спроба нелегально переправити іноземця через кордон України

СБУ блокувала нелегальне переміщення до Росії військового обладнання СБУ

Служба безпеки України попередила у Сумській області незаконне переміщення за кордон продукції військового призначення, що підлягає державному експортному контролю. Про це повідомляє пресслужба відомства.

За попередньою інформацією, двоє мешканців Великописарівського району намагалися нелегально переправити до РФ прилад до військової техніки.

Зазначається, що Служба безпеки завадила також нелегальному перетину кордону громадянином Росії.

За гроші зловмисники пообіцяли іноземцю приховано переправити його через державний кордон до Росії, втім протиправна діяльність підозрюваних була зупинена під час спроби незаконного перетину держкордону України.

СБУ блокувала нелегальне переміщення до Росії військового обладнання СБУ

"У них було виявлено військове спорядження, яке вони намагалися нелегально перемістити за межі нашої країни. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру за ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) та ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності інших осіб, ймовірно причетних до протиправної діяльності.

Раніше повідомлялося, що у Черкаській області співробітники Служби безпеки України перешкодили незаконному вивезенню з країни до ЄС партії респіраторних масок.

Loading...