САП закінчила розслідування щодо можливого декларування недостовірної інформації Трухановим

Геннадій Труханов. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

На сьогодні матеріали справи відкрито підозрюваному та його захисникам

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування ще одного епізоду у справі про недостовірне декларування міським головою Одеси Геннадієм Трухановим у декларації за 2017 рік. Про це повідомляє пресслужба САП.

"За версією слідства, міський голова не вказав у декларації майно та доходи, що належали його дружині. Зокрема, квартиру у м. Одесі, паркомісця, автомобіль, а також корпоративні права тощо. Загальна вартість незадекларованого майна сягає майже 16,3 млн гривень", - сказано у повідомленні.

У пресслужбі додали, що на сьогодні матеріали справи відкрито підозрюваному та його захисникам. Після ознайомлення з матеріалами обвинувальний акт буде скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Як відомо, 14 квітня 2020 року заступником генерального прокурора - керівником САП Назаром Холодницьким було повідомлено про підозру Одеському міському голові за ст. 366-1 КК України.

Нагадаємо, що наразі у Вищому антикорупційну суді слухається ще дві справи про обвинувачення Одеського міського голови. Одна справа стосується декларування недостовірної інформації за 2015-2016 роки. Інша - щодо заволодіння коштами бюджету у сумі понад 92 млн гривень в результаті реалізації схеми придбання у власність приміщення адмінкорпусу колишнього заводу "Краян" за вдвічі завищеною вартістю - перебуває на розгляді в Апеляційній палаті Антикорупційного суду.

Loading...